
21 procent van de Nederlandse huishoudens doet weleens online boodschappen in de supermarkt. Vooral tijdens de coronamaatregelen stapten veel mensen over naar deze ‘veilige’ manier van boodschappen doen.
Jumbo, Albert Heijn en PLUS supermarkt bieden de mogelijkheid om vanuit huis boodschappen te bestellen en te laten bezorgen. Daarnaast is er in de grote steden Picnic dat geen winkelpanden heeft en waar je uitsluitend online kunt bestellen. Online boodschappen doen heeft veel voordelen. Het bespaart tijd en ook geld, omdat je niet in de verleiding komt om bijvoorbeeld kassakoopjes mee te nemen. Je hoeft de deur niet uit en niet te sjouwen met zware tassen.
Er zijn uiteraard ook nadelen. De boodschappen die je online bestelt zijn vaak wat duurder, omdat er bezorgkosten bijkomen. Je moet uiteraard thuis zijn als de bestelling wordt bezorgd en bij verse spullen als groente en fruit kun je niet zelf kiezen en moet je afwachten wat je krijgt. Hoe is dat voor u? Bent u iemand die regelmatig of zelfs altijd online boodschappen doet?
Reactie toevoegen
Reacties
Ik vind juist de deur niet uitkomen een nadeel, je kan beter gaan lopen of fietsen naar de Supermarkt (we zitten toch al veel te veel), je ziet direct wat je koopt en hebt het ook meteen in huis.
Zolang ik nog voldoende kan blijven bewegen, hoop ik zelfstandig boodschappen te blijven doen. Boodschappen doen is: Sociale contacten, lezen, prijzen vergelijken en bij de kassa betalen zolang dat nog kan.Ik hoop dat ze niet alle kassamedewerkers wegbezuinigen!
Heb heel goede ervaring met online bestellen bij AH. Altijd mooi fruit en goede vleeswaren. Tot nu toe nooit iets ontvangen wat niet prima was. Houdbaarheidsdatum ook okay. Als een product uitverkocht is, dan krijg ik altijd een melding daarvan.
In uitzonderings gevallen (bv. ziekte) kan het een uitkomst zijn, maar normaal doe ik alle boodschappen in fysieke winkels.
Veel te gezellig om zelf te gaan dan maar 's-morgens om zeven uur in Coronatijd.
Zielig voor die jongens als ze mijn boodschappen moeten dragen, appels, pakken Optimel, flessen sap en dat 1 trap hoog moeten dragen.
vwb uw tekst over supermarkt on line, ik mis hier tekst over het belang voor mensen die niet kunnen tillen, lopen etc of een andere beperking hebben. Hiervoor is het een uitkomst!